בקורס זה נלמד את היסודות לפיתוח web, גם את חלק ה- front-end וגם את ה- back end.
 
בקורס נלמד את הנושאים הבאים:
  1. HTML: השפה הבסיסית להצגת דפי אינטרנט. בפרק זה נלמד על המבנה של דף html המורכב מ- head ומ- body, על המבנה הכולל elements ו- attributes, נלמד כיצד להציג טבלה, רשימה, כיצד לעצב את הדפים, כיצד להציג דף אחר באמצעות iframe, כיצד לקלוט קלט מהמשתמש באמצעות form ולבסוף נכיר את htm5 ו- xhtml.
  2. CSS: זוהי השפה לעיצוב דפי html. נלמד מהו selector; הגדרת צבעים וצבעי הרקע (color ו- backgroundcolor); גבולות בין רכיבים ומרווחי padding ו- margin; קביעת אורך ורוחב של פקדים (height ו- width); כיצד לעצב טקסט, אייקונים, קישורים, רשימות, טבלאות, ותפריטים; יצירת מספור אוטומטי; כיצד להסתיר אלמנטים מסויימים קביעת מיקום האלמטים, combinators, pseudo class, pseudo elements ולבסוף כיצד לכתוב את הדפים כך שיהיו רספונסיביים ויראו מצוין בכל מכשיר (דסקטופ, סלולר,טאבלט).
  3. JavaScript: זוהי שפה לאפשר יכולות תכנות בדפי ה- HTML שלנו הכוללים את התנהגות הדף והגבה לאירועים; כתיבת פונקציות, הגדרת משתנים; שימוש ב- DOM המאפשר לבנות אלמנטים מורכבים באופן דינאמי; ו- BOM המאפשר לתקשר עם הדפדפן, למשל לקבל מידע על הקישורים, הצגת pop-ups, timer; עדכון חלקים ספציפיים בתצוגה האמצעות ajax.
  4. JQuery: ספריה הכתובה ב- JavaScript עם פונקציות מוכנות בתחומי עיצוב באמצעות css, הגבה לאירועים, אפקטים ואנימציות וטיפול ב- ajax.
  5. Bootstrap: זוהי ספריה עם קודים מוכנים לעיצוב המבוססים על css ו- JavaScript. נלמד מהו מבנה הדף כאשר יש שימוש ב- bootstrap, תמיכה ברספונסיביות, ונראה דוגמאות רבות לשימוש בעיצובים הקיימים בספריה.
  6. PHP: שפה זו רצה בשרת, ולכן ניתן באמצעותה לעבוד מול בסיס נתונים, לקבל מידע על טופס, לשלוח מייל, לייצר קוד ajax וכד', כלומר, נוכל לייצר דפים דינאמיים.
כבר רשומים?
לחצו כאן!!