11/08/2021
סטודנטית, בית המורה בני-ברק
היי קרן, רציתי להודות לך ממש! בסמסטר האחרון היה לי נורא קשה C++ OOP, היינו צריכות ללמוד את הקורס הזה דיי לבד והיתה לי הצלחה מדהימה במבחן בזכותך!!
22/07/2021
בוגרת
היי קרן, בתור בוגרת תואר במדעי המחשב רק רוצה להגיד תודה. נעזרתי בחומרים שלך גם במהלך התואר וגם אחריו בתהליך מציאת העבודה :)
25/02/2021
סטודנט, אפקה
היי קרן, כשלמדתי מבוא לתכנות בשפת C נעזרתי בקורס שלך המון! עזרת לי תמיד לבוא מוכן לכל הרצאה וכמובן להיות מוכן לבחנים והמבחן ולצלוח אותם בציונים מעולים! אהבתי את צורת הלימוד שלך כל כך שהחלטתי לקחת את הקורס ב-Java ותכנות מונחה עצמים כהעשרה אישית שלי.
14/02/2021
סטודנטית
היי, אז החלטתי לפנות כמה דקות מהלימוד האינטנסיבי לבחינות האחרונות שנשארו... כי זה באמת מגיע לך. נרשמתי לקורס שלך ב-GOOL ואת מסבירה שם מעולה וברור, ואז נתקעתי במיונים (שאין בקורס של GOOLׂׂ) ,אז נרשמתי לאתר שלך ומהמצגת למדתי את מיון הבועות ומיון הבחירה. המצגות כ"כ ברורות ואין אפשרות שלא להבין מהן. את מהממת!! בזכותך הצלחתי במבחן בJAVA תודה רבה רבה!!!
04/02/2021
עתודה, טכניון
שלום קרן, רציתי לשמור מייל זה לסוף הקורס בכדי לכתוב לך קודם כל תודה על החומר והארגון הנהדר, בטח כשזה ככה פתוח חינם לכל מי שרוצה, זה לא מובן מאליו. אני עושה קורס java לקראת תחילת הלימודים, ומרגיש שאני מתחיל לחיות את העולם הזה, הרבה לפני תחילת התואר וזה מרגיש מעולה ונותן לי הרבה ביטחון עצמי בכל הנוגע לחומר הלימוד. אני מרגיש שאני מתקדם בצורה משמעוית מאוד בחומר, מתחיל להבין יותר את הפן הלוגי, יודע לדבר יותר על השפה, ובטח מבין כמה יצירתיות אפשר לממש בתחום הזה. הקורס מעולה, והיוזמה שלך עוד יותר!
03/02/2021
סטודנטית, מכון טל
ערב טוב! האמת שכבר הרבה פעמים רציתי לכתוב לך תודה גדולה.. ב"ה אני סטודנטית בשנה א והתחתנתי תוך כדי מה שיצר אצלי פער עצום בחומר שאפילו לא ידעתי איך להתחיל להשלים אותו.. איכשהוא חברה שלחה לי קישור למצגות שלך ונרשמתי וחייבת להגיד שרק דרך זה השלמתי הכל.. לא פתחתי בקושי את ההקלטות מההרצאות כי זה לא נגמר ובמצגות שלך מצאתי גם את החומר מסוכם וגם דוגמאות לפתרונות והכל ברור ומסודר אז עכשיו אחרי המבחן מקווה שעברתי אותו ובכל מקרה תודה גדולה! אין ספק שהיית הבן אדם הנכון בזמן הנכון!
26/05/2020
סטודנט
רציתי להודות לך מקרב לב על האתר המדהים הזה, הסדר והבהירות שיש כאו הם משהו נדיר מאוד, הדבר גרם לי להתאהב במקצוע הזה ולהנות מכל רגע
25/05/2020
סטודנטית, HIT
תודה רבה לך על האתר המופלא הזה,. פעם שלישית שאני לומדת שפה דרך האתר שלך והכל ברור ופשוט יותר. את תותחית!!
03/05/2020
סטודנט, HIT
רק רציתי לאמר לך שאת תותחית מקצועית ומדריכה בחסד גם בלי להיות באף הרצאה פרונטלית שלך, הספקתי עוד להנות מחלק מהמצגות שלך בזמנו ומעולם לא נתקלתי בכזו השקעה בתוכן בהסברים בדוגמאות ובכלל באופן שבו הסברת דברים מסובכים בצורה כה טובה ונעימה וכייפית להבנה! טוב עשית שסגרת את המצגות שלך פרי היצירה שלך מפני הציבור, זה היה נחמד ששיתפת בעבר ומי שהספיק להנות מזה נהנה והרוויח אבל חומר כה מקצועי ומסודר שווה המון כסף וזה מגיע לך על ההשקעה שלך! אף מוסד אקדמאי אחר לא טרח להסביר באופן שבו את מסבירה במצגות שלך. אם לא הייתי עושה כבר קורסים בשפת סי וסי פלוס פלוס הייתי ברגע זה ממש נרשם לקורסים שלך... (הצלחתי קורסים אלו תודות לחומר המקצועי שלך), אבל כבר דיי מספיק עם שפת סי.. עכשיו קצת מנוחה. תודה רבה לך על הכל! ושיהיה המון בהצלחה בקורסים שלך את תעזרי להמון מתכנתים עתידיים ללא צל של ספק!
28/03/2020
סטודנט
אני רוצה להודות לך על המדריכים שלך בזכות הקורסים שעשית אני סיימתי ללמוד ובזכותך היום אני כותב תוכניות - כולל הקמת אפליקציה מאפס. תודה!! 🙂
06/03/2020
סטודנט, אוניברסיטת בר-אילן
אני רוצה להודות לך על שיטת הלימוד! אני לא חשבתי שאדע אי פעם לתכנת בשפת C... את אלופה והלוואי היו עוד מרצים כמוך:)
02/03/2020
סטודנט, אוניברסיטת אריאל
את אלופה אמיתית! אני לומד ממך גם ב gool וגם מהמצגות הנהדרות. את עוזרת להמוני סטודנטים במקצוע הלא פשוט הזה ומנגישה אותו עבורם.
27/02/2020
סטודנט, HIT
קרן היה פשוט מדהים ללמוד מהמצגות שלך!!, את מסבירה בצורה מדויקת, פשוטה וברורה!!. אנשים בקורס מונחה עצמים C++ פשוט לא היו יודעים מה לעשות אילולא המצגות שלך !!!(המרצים ממש לא משהו ואפשר היה לראות כיתה שלמה עם לפטופים פתוחים עם המצגת שלך פתוחה במקום המצגת של המרצה כך במשך כל הקורס) תודה לך!!
16/02/2020
סטודנט, אוניברסיטת בן-גוריון
קרן היקרה. תודה רבה רבה רבה. הלוואי שההרצאות/תרגולים אצלנו היו איכותיים כמו שלך. הגעתי אל האתר שלך מחיפוש מידע בגוגל בנוגע לדריסת אופרטורים בcpp ונדהמתי מכמות ואיכות המידע. ברור וממוקד.
12/02/2020
סטודנט, מכללת אשקלון
רק רציתי להודות לך על ההשקעה ועל איכות המצגות!
10/12/2019
סטודנט, אוניברסיטת אריאל
שלום קרן! רציתי לומר תודה על הסרטונים שלך ב gool זה ההסברים הכי טובים לאנשים כמוני שבאים בלי רקע בתכנות.
13/11/2019
סטודנט, המכללה למנהל
אני לומד מהקורס שלך בגול והוא פשוט מעולה! הסבר ברור ואיכותי עם דוגמאות מעולות ממליץ לכל החברים שכמובן קונים בהמלצתי! תודה
28/10/2019
סטודנטית
היי קרן, אני לא מכירה אותך ואת לא אותי, אבל אני מרגישה שאני חייבת להודות לך, אני לומדת ככ הרבה מהמצגות המסודרות שלך, וככל שאני חוזרת עליהם אני מבינה יותר טוב... אין לי מילים להודות לך, את מדהימה, ושליחה טובה להרבה אנשים! שאלוקים יחזיר לך בכפל..! בהערכה רבה
27/10/2019
סטודנט, סמי שמעון
אין לי מילים להודות פשוט מסודר ומדויק ביותר ממש הציל אותי ההסברים הברורים ב++c תודה תודה!
27/08/2019
סטודנט, אורט בראודה
תודה רבה לך אני ממש מעריך את זה אני שלמתי 26 אלף על לימודום ותאמיני לי בלי המצגת שלך אני הייתי שווה ל NULL, עוד פעם תודה רבה לך אני וכל הסטודנטים בארץ מערכים את זה תודה רבה רבה
26/07/2019
סטודנט, HIT
כל הכבוד לך על המצגות, מקורות הידע והמידע שיצרת ואיגדת, ואופן ההוראה / הצורה שבה הסברת וניסחת את החומר המקצועי בפירוט רב של כלל הנושאים הרלוונטיים... אני לומד מהמצגות שלך קודם כל ורק לאחר מכן עובר למצגות של המכללה. ממש ברגעים אלו נפל לי אסימון ענקי בקריאת המצגת המסבירה על הקצאה דינאמית - call by pointer. תמיד התקשתי להבין מה הולך שם, אבל ברגעים אלו ממש תודות לך אני סופסוף מבין בדיוק את כל הנושא הזה!
21/07/2019
סטודנט
היי קרן, אני סטודנט למדעי המחשב אני רוצה להגיד לך שלמדתי בעזרת הסרטונים שלך את שפת c ובזכותך הצלחתי במבחן אחרי שהייתי חודש במילואים במהלך הסמסטר. צורת הלימוד שלך מעולה בעיניי, הכל היה מובן מאוד וברמה גבוהה מאוד!
05/07/2019
סטודנט, מכללת שנקר
אני לומד המון בעזרת המצגות שלך מכיוון שהם פשוט איכותיות ומסבירות את כל הנדרש בצורה הכי נוחה להבנה ולמידה.
30/06/2019
סטודנט, האוניברסיטה הפתוחה
היי אני סטודנט בפתוחה, ואני רוצה לומר לך שנעזרתי גם ב C וגם ב C++ וגם בג׳אווה בפרזנטציות שלך, והם פשוט מדהימות, ברורות, והכי קולחות שיש. הן ממש עזרו לי, בעיקר הדקויות הקטנות שהתעכבת עליהן שם. רק על זה מגיע לך תודה רבה.
27/06/2019
סטודנט
את לא מבינה כמה סטודנטים כל מדברים ומזכירים את השם שלך, מילה מורה מרצה יצרו אותה בשבילך . אני יכול לדבר מעכשיו עד ללא סוף אבל אין מילה שתתאר מי את. עזרת לי המון במשך התואר, וזה רק בעזרתך , תקחי כל זה כמחמאה, פשוט זה התיאור שאני לפחות יכול לתאר אותך באופן חלקי . רק בריאות ומקווה שיגיע יום שכל מרצה יקשיב לך . תודה קרן
16/03/2019
סטודנט, מכון טכנולוגי חולון
ברצוני לומר לך תודה רבה! המצגות שלך בנושא "תכנות מונחה עצמים ב-C++" לא רק תרמו לי ללמידה של הנושא ולמידה מעמיקה של תכנות בשפת C++ אלא עזרו לי לצלוח את הקורס שלנו בתכנות מונחה עצמים במכון בו אני לומד את התואר הראשון שלי. הן כתובות מעולה, בצורה ברורה לכל קורא, מתחיל או בעל ניסיון וידע, הן כתובות בצורה מדוייקת ומקצועית עם דוגמאות והסברים והן באמת מעבירות את החומר הנדרש ותורמות המון! אני חושב שאת עושה עבודה מדהימה וגם אחרי הקורס אני משתמש בחומרים שלך כרפרנס כשאני נתקל בבעיות כאלו ואחרות. המון המון תודה!!!
06/03/2019
סטודנט, HIT
06/03/2019 מוסד: HIT רציתי לשתף אותך שסיימתי הסמסטר האחרון במקצוע שפת C בהנדסת חשמל בציון 100 הודות למצגות המדהימות שלך שהביאו אותי לרמה מאוד גבוהה לעומת הרמה הנדרשת ורציתי להגיד תודה!!! נתת לי זווית אחרת לגמרי ממה שלמדתי בתיכון.
25/02/2019
סטודנט
היי קרן 🙂 היה לי קורס ג'אווה הסמסטר האחרון ומאוד נהנתי מהסרטונים שלך במסגרת אתר גול.. אחרי שיעור או שניים בכיתה הבנתי שאני הולך ללמוד את החומר לבד בגלל חוסר עניין בכיתה.. נעזרתי בכמה קורסים חינמיים ביויטיוב ובסוף בסוף.. הצורה שאת העברת את החומר הוא הכי מקיף, יסודי ומובן. כרגע אני כבר בקורס השני שלך.. בשפת סי.. ואני מבסוט.. אז הטרחתי את עצמי כדי להגיד לך תודה!!
04/02/2019
סטודנט, hit
היי, רציתי להגיד לך שהסיכומים וההסברים שלך מדהימים ואני לומד רק בעזרתך C אז תודה רבה!!!
27/01/2019
סטודנט, אוניברסיטת אריאל
רציתי לאמר בנימה אישית שאת גדולה מהחיים, בתור סטודנט למדעי המחשב נעזרתי בך לא מעט וחד משמעית הפכת לי את הלמידה לנכונה ויעילה יותר, אז תודה על כך.
23/01/2019
סטודנט, מהט
המצגות מהימות, כל הכבוד לך, תודה ענקית!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22/01/2019
סטונדט, האוניברסיטה הפתוחה
רציתי לומר שהחומרים שיש באתר מצויינים! (יותר טוב גם מכל מה שמצאתי באנגלית) וכמות התרגילים עוזרת בצורה בלתי רגילה להבנה של החומר.
09/01/2019
סטודנט, רופין
אני רואה סרטונים שלך בגול ואני חושב שאת מדהימה. מלמדת ברמה גבוהה ובשפה הכי פשוטה שאפשר. אז קודם כל רציתי לומר תודה, ורציתי לשאול האם את מעבירה קורסים באיזשהו מקום שאוכל ללמוד אצלך מחוץ לאקדמיה. תודה מראש
19/11/2018
סטודנט, HIT
סיימתי לא מזמן תואר במדמ"ח בhit והייתי חייבת לומר לך תודה על האתר המושלם הזה שלך שממש ממש ממש עזר לי בזמן התואר!!! הייתה לנו סיסמא בחבר'ה כשלא ידענו משהו - "נבדוק באתר של המלכה" :) אז את באמת מלכה! ותודה שהביאני עד הלום חחח ;)
26/09/2018
סטודנט, נתניה
אני סטודנט אמנם ממוסד שאת לא מלמדת בו אבל מרגיש כאילו אני התלמיד שלך. לצערי, כשאני בשיעורים אני חולם בהקיץ ולא מקשיב לאף מילה. עד היום עברתי 3 קורסי תכנות בתואר ואני יכול לספר לך שבמקרה הזה בזכות החלימה בהקיץ הכרתי את המצגות שלך, בעזרתך עברתי 3 קורסים c/c++/java בציונים מעל 90 ובעיקר למדתי והתנסיתי הרבה יותר ממה שהייתי משיג בכל מקום אחר. הלוואי והייתי יכול לתאר כמה המצגות שלך היו משמעותיות בשבילי.
26/08/2018
סטודנט, האקדמי לב
תודה רבה רבה על המצגות!! עוזרות מאוד לחידוד ולהבנה של חומר שרצים עליו בכיתה ב300 קמ"ש אצלך הוא מפושט וברור לחלוטין! תענוג!
19/07/2018
סטודנט, האוניברסיטה הפתוחה
תודה רבה על האתר המדהים שיש לך.
17/06/2018
סטודנט, בראודה
תודה על המצגות, אני לא סטודנט שלך ולומד מהן יותר טוב מאשר הרצאות שאני מגיע אליהן ורק רציתי להגיד תודה ואם יש משהו שאפשר לבקש זה עוד, עוד מצגות בחומרים שונים כמו אנגולר תודה תודה תודה
11/06/2018
עובד בתעשייה
אני כבר 3 שנים בתעשייה וכרגע מחפש עבודה, בין לבין אני חוזר על נושאים, מצאתי את המצגות שלך ורציתי להודות לך עליהם, הם ממש ממש טובות ומסבירות בצורה יפה ומתקדמת.. :) תודה רבה רבה.. :)
29/05/2018
סטודנט, האקדמית ת״א יפו
רק רציתי לומר שהמרצה שלנו מאוד לא ברורה והמצגות שלך פשוט הצילו לי ולחברים שלי את הסמסטר! אז המון המון תודה!
28/02/2018
סטודנט, האקדמית ת״א יפו
אני למדתי אצל מבוא למדעי המחשב בניהול מערכות מידע באקדמית, רציתי להודות לך על הסמסטר, מאוד נהנתי מכל הרצאה, שזה לא דבר רגיל אצלי להנות מהרצאות :) בזכותך גייסתי ביטחון ולמדתי עוד כמה שפות (Java, html, JavaScript, CSS) ואני מאוד נהנה ממה שאני עושה. תודה לך שפתחת עולם חדש בשבילי :)
24/02/2018
סטודנט, אוניברסיטת אריאל
קודם כל רציתי להודות לך על הקורס של מבוא למדעי המחשב שיש בגול, ניסיתי ללמוד דרך הרבה אתרים וקורסים ורק שלך באמת עזר :)
08/02/2018
חייל בצה״ל
אני רוצה להודות לך על מצגותייך הנפלאות ! כיף לי מאוד לקרוא אותן ולמדתי מהן המון.
05/02/2018
סטודנט, בר אילן
אני סיימתי בעבר תואר במתמטיקה ופיזיקה שלא התמקד במחשבים וחיפשתי חומרים מסודרים שניתן ללמוד מהם. אני חושב שהרמה והבהירות של המצגות שלך הם משהו יוצא מגדר הרגיל מעבר למצגות של המחלקה למדעי המחשב למשל. אני מאוד מודה לך נהנתי מאוד לקרוא על c++ וללמוד המון דברים. אז המון תודה רבה
27/12/2017
סטודנט
מצגות מעולות, קוהרנטיות מאוד וברורות מאוד. מדהים פשוט איך כל תהליך הלימוד ברמה אפסית ועד לשירותים בREST מונגשים פה בצורה מדהימה.
03/12/2017
סטודנט, אורט ביאליק
אני באופן קבוע צופה בקורסים שלך דרך אתר גול ...חייב לציין שמאוד עזרת לי בזמן לימודיי!
20/11/2017
בוגר האקדמית
אני בוגר טרי למדעי המחשב מהאקדמית ת"א יפו. אני כרגע בתקופה של הרבה ראיונות עבודה ומכר המליץ לי לעבור על המצגות שלך כדי שאגיע חד לראיונות, אני מוצא אותן מצויינות ומאוד מתרשם! הן עוזרות לי מאוד וחבל לי שבתור סטודנט לא ידעתי עליהן... אז רק רציתי לומר לך תודה רבה באופן אישי על השירות הנדיב :)
30/10/2017
סטודנט, אוניברסיטת בן גוריון
רק רציתי להגיד תודה על האתר הנפלא והתוכן שכל כך מלמד ומרחיב. לא מצאתי עוד אחד כזה. תודה רבה לך!!
17/09/2017
סטודנט, אורט בראודה
רציתי לומר שהשקפים שלך ממש עזרו. הייתי צריך לחזור על כל מיני דברים לקראת ראיון עבודה וההרצאות שלך פשוט נהדרות!!
29/07/2017
GalilSoftware @ Sizmek
תודה רבה וענקית על שיתוף החומר! ממש לא מובן מאליו שחומר כזה איכותי ומושקע יהיה פתוח ומשותף לכולם ללא עלות. פשוט מדהים!
25/07/2017
סטודנט, מכללה, הנדסאים
ראשית אציין שמתחילת לימודי בהנדסת תכונה אני לומד במקביל את ההרצות הנפלאות והמופלאות שלך דרך האתר gool, אני בהחלט יכול לומר בגאווה; א. שאני מעריץ מושבע ב. שאת כל ממה שאני יודע טוב בשפת C אני יודע בזכותך.
27/06/2017
סטודנט
תודה על כל חומרי הלימוד המצויינים שלך. למדתי מהם הרבה. תודה רבה.
24/06/2017
סטודנט, בן גוריון
רק רציתי לומר תודה על המצגות שהעלת לאתר שלך ,זה ממש לא טרוויאלי שאת מעלה מצגות כל כך מפורטות ובחינם ,הן מצוינות ועוזורת להבין את החומר בקלות רבה יותר. (c++)
18/06/2017
ביטוח לאומי :)
קרן המדהימה תודה רבה לך שאת משתפת את החומר הזה בחינם לכולם , פשוט מדהימה . נ.ב למדתי באפקה וכבר עז כולם השתמשו בהרצאות והתירגולים שלך . פרט לזה את הכיתה שלנו ממש הצלת שהיית מרצה מחליפה לחודש האחרון בסמסטר . לפני ההחלפה הזאת לא ידענו כלום . תודה רבה רבה לך על הכל רק טוב שיהיה
21/04/2017
סטודנט, מכללת אשקלון
אני חייב להגיד לך שאני מעריץ של המצגות שלך.באמת שהן מובנות בצורה ברורה ועיניינית.
18/04/2017
סטודנט
תודה רבה , החומר מאוד מאוד עוזר , מובן , פשוט וברור.
18/03/2017
סטודנט, אוניברסיטת אריאל
רציתי להגיד לך שהשתמשתי במצגות שלך לקראת המבחן שלנו בC (שהיה מאוד קשה ולקוח מתוך מבחנים של האונ' העברית) קיבלתי בו 100 עם הבנה די עמוקה בעיקר בעיקר בזכות המצגות שלך. תודה רבה!
18/03/2017
סטודנט, HIT
אני לומד מדעי המחשב ב HIT שנה ראשונה. ראיתי את הסרטונים שלך בקורס "מבוא למדעי המחשב" והם פשוט מעולים, את מסבירה מעולה ועוזרת לדעת מה קורה מאחורי הקלעים של המחשב :-)
04/03/2017
סטודנט, אקדמית תל אביב יפו
תודה על המצגות הנהדרות! רק בזכותך הבנתי את החומר במבוא למדעי המחשב ועברתי את הקורס בציון מעולה, את עוברת על הכל בצורה יסודית ויודעת לענות על שאלות שעולות במוחו של סטודנט שאין לו רקע בתכנות בלי שהוא ישאל בכלל! :) אז המון תודה
26/02/2017
סטודנט
תודה רבה על המצגות שמשמשות וישמשו אותי בעתיד רמה מאוד גבוהה וסביבת לימודים ידידותית
03/02/2017
סטודנט, אונ' בן גוריון
רציתי להגיד לך תודה רבה ענקית על ההשקעה שלך במצגות ושיטת לימוד נהדרת. בזכותך התמודדות עם הנושאים הלא פשוטים לאדם שלא לימד תכנות בתיכון הרבה יותר פשוטה!
10/01/2017
סטודנט, אוניברסיטת בר אילן
ברצוני לציין שכל המצגות שלך ממש מפורטות ועוזרות לי ללמוד את החומר בתור סטודנט למדעי המחשב. תודה רבה!
09/01/2017
סטודנט, האקדמית תל אביב יפו
תודה תודה תודה. אני סטודנטית באקדמית והמרצה שלי לא מלמדת עם מצגות, ובכללי יש לי המון סימני שאלה מעל הראש והמצגות שלך מאוד user friendly.
09/01/2017
בוגר
המצגות שלך פשוט מעולות אין מילה אחרת! אני למדתי מהן במהלך כל התואר כיום אני בוגר וחוזר איתן לפעמים לראיונות עבודה! כל הכבוד ותודה לך!
02/01/2017
סטודנט, sami shimon ashdod
רציתי להגיד לך תודה על המצגות הנהדרות שלך שמאוד עוזרות ומובנות מאוד ביותר, אז תודה רבה ותמשיכי בדרכך של נתינה.
30/12/2016
סטודנט, אריאל
רציתי להגיד שאפו על המצגות. מאוד ברורות ומובנות!
28/12/2016
סטודנט, אוניברסיטת אריאל
תודה רבה על המצגות!!! למדתי מהן המון והן עזרו לי מאוד.
15/11/2016
מכון לב -כרגע בהפסקה בלימודים
אני מאוד נהנה מהמצגות שלך תודה רבה רבה....!!!!!
12/12/2016
סטודנט, המכללה האקדמית צפת
המצגות שלך ממש עוזרות להבין את החומר ! המרצה שלנו ל JAVA שלך לנו את הלינק לאתר שלך כמתכון בטוח להבנת החומר.... והוא צדק!!תודה רבה על ההשקעה בהערכה רבה
05/12/2016
סטודנט, טכניון-הנדסאים
רציתי להגיד שהמצגות שלך מאוד טובות ומאוד עוזרות לי להבין את החומר בשפת C, ובטוח שלעוד הרבה אחרים, כמו כמעט כל הכיתה שלי למשל!
05/12/2016
סטודנט, טכניון-הנדסאים
רציתי להגיד שהמצגות שלך מאוד טובות ומאוד עוזרות לי להבין את החומר בשפת C, ובטוח שלעוד הרבה אחרים, כמו כמעט כל הכיתה שלי למשל!
20/11/2016
סטודנט, hit
תחילה ברצוני להודות לך על זה שאת מעלה את המצגות בחינם זה לא מובן מאליו במיוחד בימים אלו, אני סטודנט שנה ב למדעי המחשב ב hit, תוך כדי אני משרת בקבע בצבא ולא יוצא לי בכלל להגיע לשיעורים ככה שהסרטונים שלך בגול עזרו לי מאוד לקבל 100 למרות שהגעתי אולי ל 2-3 הרצאות!
23/10/2016
סטודנט, אפקה
רציתי להודות לך על קורס חוויתי... ממש כיף ללמוד איתך, לצד זה שאת מעבירה את החומר ביסודיות. שמח שדחיתי לקיץ ושהיתה לי הזכות, (חבל שאת לא מלמדת את תעשיה וניהול גם מונחה עצמים, למרות שנראה לי ששבעת מסטודנטים כמותנו;)\בהנחה שבתוכנה לא מפרגנים בעוגות במהלך הסמסטר). שיהיה חג שמח ובשורות טובות..!
27/09/2016
סטודנט, סמי שמעון קמפוס באר שבע
נתחיל בזה שאני פשוט חייב לך את כל הידע שלי בתכנות! את פשוט מסבירה ממש ממש טוב, ממש מורגן פרימן היהודיה חח אני לומד כרגע את הקורס c++ תחנות מונחה עצמים ואני מוצא את המצגות שלך לענייניות ומצויינות!
13/06/2016
סטודנט, אוניברסיטה הפתוחה
השתמשתי במצגות שלך בתכנות מערכות בשפת c. המצגות מדהימות ומאוד עזרו לי להבין את חומר וגם לעוד המון סטודנטים שלומדים איתי. תודה רבה על השיתוף המצגות.
09/06/2016
סטודנט, מרכז האקדמי לב
תודה רבה לך
01/06/2016
סטודנט, אוניברסיטת אריאל
תודה רבה על כל המידע! ממש עוזר לי להבין.
26/05/2016
סטודנט, שנקר
תודה רבה רבה על המצגות המסודרות והכל כך מובנות, דרכם הבנתי טוב מאד כי את מבהירה את החומר בצורה היעילה ביותר.
24/05/2016
סטודנט, אוניברסיטת תל אביב
מצאתי את עצמי קורא מצגות שלך להעשרה :) תודה רבה על תפישת עולמך ועל ההשקעה בתכנים
13/04/2016
סטודנט, HIT
הגעתי לאתר הזה במקרה ונתקלתי במצגת ממש נוחה שקשורה למבני נתונים. אני סטודנטית למדעי המחשב, ורכשתי את C בסמסטר א' מ- GOOL .. ממש אהבתי את דרך הלימוד שלך. הכל ברור, בלי מקום לשאלות ונח!
13/04/2016
סטודנט, מכללת סמי שמעון להנדסה
תודה רבה לך על המצגות הטובות , תמיד אני לומדת מהמצגות שלך וזה עוזר לי המון המון הכל ברור ומוסבר בשיטה מובנת , בכל הקורסים הקודמים נעזרתי בהם!
03/04/2016
סטודנט
אני מסיים תואר במדעי המחשב וחייב לומר לך שקראתי את כל הצגות על C . והם ממש מצויינות את מסבירה את כל הדקויות והנקודות שמרצים פחות מדגישים . באופן מעולה. תודה רבה לך
11/03/2016
סטודנט, המכללה האקדמית ת"א-יפו
אני סטודנטית שנה ב' במדעי המחשב. ברצוני לציין שבשנה א' נעזרתי בקורס שלך בגול ועזרת לי מאוד!!! את מסבירה מעולה וחסכת לי המון זמן ב-stack overflow.
08/02/2016
מפתחת JAVA במשרד המשפטים
אני מפתחת JAVA בשנה האחרונה, ורציתי לאמר לך שהמצגות שלך פשוט מדהימות! מדהים אותי איך את מסבירה דברים די מורכבים בצורה כל פשוטה וברורה! תמשיכי כך, המון תודה על פרסום המצגת :)
19/01/2016
סטודנט, ג'ון ברייס
מישהו פרסם את האתר שלך באחת הקבוצות בפייסבוק. האתר שלך מעולה :)
29/12/2015
סטודנט, אוניברסיטת בר אילן
רציתי להודות לך על האתר , ועל ההשקעה האדירה ,אני עושה בו שימוש רב -אמנם אני לא לומד מדמ"ח ,אבל כן לומד תכנות ,גם לפנאי וגם לפרקטיקה וליישומים המדעיים הרלוונטיים לתואר שלי ....התרשמתי לטובה ממש מהמצגות ב c
28/12/2015
סטונדט, HIT
פשוט רציתי לומר תודה. ושאת מדהימה. ושהמרצה שלנו על הפנים ורק בזכותך אבל רק בזכותך כל הכיתה תצליח. היה חשוב לי שתדעי את זה
26/11/2015
סטודנט
רק רציתי להגיד תודה, לפני זמן מה כשעוד לא ידעתי כלום, התחלתי להעזר במצגות שלך, בזכותך הדברים הרב
25/06/2015
סטודנט, המכללה למנהל
רציתי לומר לך תודה על ההשקעה במצגות ופרסומן לקהל הרחב בחינם - כלל לא מובן מאליו.
15/06/2015
סטודנט, ספיר
רציתי להגיד לך יישר כוח על המצגות, הן מועברות אצלנו בספיר.
19/03/2015
סטודנט, המרכז האקדמי לב
רציתי להודות לך על המצגות המדהימות האלה שמסבירות מ-0 לרמות הכי גבוהות שיש... אני בטוח שבזכותך סטודנטים מכל הארץ מרגישים הקלה בהבנת התכנים... המון תודה!
ליצירת קשר, מלא/י פרטים: