סטודנטית, סמינר לבנות
היי קרן! אמנם כבר כתבתי לך פעם, אבל חייבת לכתוב שוב, את המצגות שלך הכרתי שלמדתי ג'אווה,השפה הראשונה שהתחלתי בתיכנות-זה היה פצצה של חומר והסבר מפורט ועשה לי חשק להמשיך ללמוד תיכנות:) אני חושבת שהמעלה הגדולה במצגות שלך (יש הרבה) זה הסדר שלהם,הכל מוסבר עם דוגמאות בצורה מפורטת ומסודרת ככה שהחומר פשוט נכנס לשכל מסודר וברור! אני סטודנטית מטעם משרד החינוך ותוכנית קמאטק (אולטראקוד), משתמשת במצגות שלך לכל השפות שאני לומדת (ג'אווה,סי++,וכו'...) כי אי אפשר לוותר עליהם!! אז ממש ממש תודה!!
סטודנטית, HIT
היי קרן! שמי חן, סטודנטית למדעי המחשב בHIT ורציתי לומר שהאתר שלך ממש עוזר לי בלימודי תכנות! את מסבירה הכל בגובה עיניים ובצורה מאוד מובנת, שהרבה מרצים אחרים לא מצליחים לעשות. חוץ מזה, את מנגישה את החומרים והתכנים שלך לסטודנטים בחינם או במחיר ששווה לכל כיס. אני מאוד אוהבת את שיטת הלימוד שלך ובזכותך הבנתי לעומק דברים שבכיתה לא הצלחתי להבין. תודה שאת שולחת מיילים כל שבוע כי זה באמת נותן לי דרייב! אין כמוך!!
סטודנטית
היי קרן, רציתי לומר תודה ענקית על מצגות מלאות חומר ברור מוסברות בצורה הכי טובה שמצאתי (וחיפשתי הרבה!) אני סטודנטית בכיתה י''ג, הצטרפתי לקבוצה שלמדה כבר מכיתה י' תכנות (C#), והייתי צריכה להשלים את כל החומר עם מורה פרטית, המצגות האלו עזרו לי ממש! אין מילים!
סטודנט
היי קרן צהריים טובים
את עושה עבודת קודש !!! הלמידה באתר שלך שיפרה אותי ממש החומר מועבר היטב.
לא חושב שיש דרך יותר פשוטה להעביר חומר כמו שאת מעבירה
תודה לך
סטודנט, מכון לב
שלום קרן, אני עובר עכשיו על המצגות שלך ואני עכשיו לומר לך שאפו!! איזה מצגות עם הבנות ממש נהדרות על השפה, פשוט להתענג מכל שקף!! בהזדמנות זאת, רציתי לומר לך תודה רבה רבה! אני לומד ממך המון:)
סטודנט, HIT
היי קרן היום קיבלתי ציון במבוא למדמח (HIT) 84 (היה יכול להיות קצת יותר אם לא היו מורידים על שטויות הצלת אותי עם הקורס בGOOL ( ב- BOLD + מרקר !!)
בוגרת, אפקה
היי קרן, נרשמתי לאתר שלך כיוון שאני שלמדתי אצלך באפקה וגם כשלא למדתי אצלך למדתי מהקורס האינטרנטי שרכשתי בgool , אני אוהבת את הדרך ללימוד שלך (כשלמדתי אצל מרצים אחרים בתחילת הדרך תמיד לא הבנתי וחשבתי שהבעיה היא בי עד שמצאתי את המצגות והקורס שלך וזה היה לפני 4 שנים) , לאחרונה סיימתי את התואר ואני מחפשת משרה ראשונה כbackend אבל שמתי לב שאני די חלודה ששאלו אותי שאלות על הבנה בסיסית של java כמו מה ההבדל בין heap לstack וכאלה , החלטתי שאני אעשה מרתון על המצגות אבל הופתעתי עברו 4 שנים והאתר מושקע , התווספו מלא חומרים שהם סופר רלוונטים לראיונות עבודה . בקיצור מושלם ומעבר למצופה!!! באמת שאין לי אפילו מה לתת ביקורת בונה כי באמת נפעמתי מהכמות חומר וכמה הוא רלוונטי , פשוט תודה תודה תודה ועוד פעם תודה 🙂
סטודנט, מוסד לימודים פרטי
היי קרן בוקר טוב במהלך החיים תמיד מקבלים מיילים ומין פרסומים כאלה שבתאכל'ס אין אף אחד בצד השני! אצלך זה היה שונה לגמרי. מהפעם הראשונה לפני כמה חודשים שביקשתי את הקורס החינמי לשפת C, ובכל קורס שאת מלמדת, תמיד מקבלים ממך את ההבנה שיש מישהו בצד השני שתמיד יהיה שמח לענות ולעזור. פניתי אליך עם בקשה אישית ולעזרה בקורס "פיתוח חשיבה תכנותית" ולא עברה שעה וכבר קיבלתי מייל חזרה עם פתרון שיבוא לקראתי כי באמת אכפת ממי שמאחורי המקלדת. אני יכול להגיד בלב שלם שהקורס הזה שינה לי את דרך החשיבה וגישה לפתרון בעיות בתכנות ואחרי הבנה של הקורס הזה הצלתי לעבור קורס אינטנסיבי ב"תכנות מונחה עצמים ב python " בציון 90, ואין לי ספק שהקורס הזה ילווה אותי לכל הקורסים במהלך התואר. הלוואי ובמהלך התואר כל המורים שלי יהיו עם אכפתיות כמו שלך. תודה על כל העזרה!
סטודנטית, בית המורה בני-ברק
היי קרן, רציתי להודות לך ממש! בסמסטר האחרון היה לי נורא קשה C++ OOP, היינו צריכות ללמוד את הקורס הזה דיי לבד והיתה לי הצלחה מדהימה במבחן בזכותך!!
בוגרת
היי קרן, בתור בוגרת תואר במדעי המחשב רק רוצה להגיד תודה. נעזרתי בחומרים שלך גם במהלך התואר וגם אחריו בתהליך מציאת העבודה :)
סטודנט, אפקה
היי קרן, כשלמדתי מבוא לתכנות בשפת C נעזרתי בקורס שלך המון! עזרת לי תמיד לבוא מוכן לכל הרצאה וכמובן להיות מוכן לבחנים והמבחן ולצלוח אותם בציונים מעולים! אהבתי את צורת הלימוד שלך כל כך שהחלטתי לקחת את הקורס ב-Java ותכנות מונחה עצמים כהעשרה אישית שלי.
סטודנטית
היי, אז החלטתי לפנות כמה דקות מהלימוד האינטנסיבי לבחינות האחרונות שנשארו... כי זה באמת מגיע לך. נרשמתי לקורס שלך ב-GOOL ואת מסבירה שם מעולה וברור, ואז נתקעתי במיונים (שאין בקורס של GOOLׂׂ) ,אז נרשמתי לאתר שלך ומהמצגת למדתי את מיון הבועות ומיון הבחירה. המצגות כ"כ ברורות ואין אפשרות שלא להבין מהן. את מהממת!! בזכותך הצלחתי במבחן בJAVA תודה רבה רבה!!!
עתודה, טכניון
שלום קרן, רציתי לשמור מייל זה לסוף הקורס בכדי לכתוב לך קודם כל תודה על החומר והארגון הנהדר, בטח כשזה ככה פתוח חינם לכל מי שרוצה, זה לא מובן מאליו. אני עושה קורס java לקראת תחילת הלימודים, ומרגיש שאני מתחיל לחיות את העולם הזה, הרבה לפני תחילת התואר וזה מרגיש מעולה ונותן לי הרבה ביטחון עצמי בכל הנוגע לחומר הלימוד. אני מרגיש שאני מתקדם בצורה משמעוית מאוד בחומר, מתחיל להבין יותר את הפן הלוגי, יודע לדבר יותר על השפה, ובטח מבין כמה יצירתיות אפשר לממש בתחום הזה. הקורס מעולה, והיוזמה שלך עוד יותר!
סטודנטית, מכון טל
ערב טוב! האמת שכבר הרבה פעמים רציתי לכתוב לך תודה גדולה.. ב"ה אני סטודנטית בשנה א והתחתנתי תוך כדי מה שיצר אצלי פער עצום בחומר שאפילו לא ידעתי איך להתחיל להשלים אותו.. איכשהוא חברה שלחה לי קישור למצגות שלך ונרשמתי וחייבת להגיד שרק דרך זה השלמתי הכל.. לא פתחתי בקושי את ההקלטות מההרצאות כי זה לא נגמר ובמצגות שלך מצאתי גם את החומר מסוכם וגם דוגמאות לפתרונות והכל ברור ומסודר אז עכשיו אחרי המבחן מקווה שעברתי אותו ובכל מקרה תודה גדולה! אין ספק שהיית הבן אדם הנכון בזמן הנכון!
סטודנט
רציתי להודות לך מקרב לב על האתר המדהים הזה, הסדר והבהירות שיש כאו הם משהו נדיר מאוד, הדבר גרם לי להתאהב במקצוע הזה ולהנות מכל רגע
סטודנטית, HIT
תודה רבה לך על האתר המופלא הזה,. פעם שלישית שאני לומדת שפה דרך האתר שלך והכל ברור ופשוט יותר. את תותחית!!
סטודנט, HIT
רק רציתי לאמר לך שאת תותחית מקצועית ומדריכה בחסד גם בלי להיות באף הרצאה פרונטלית שלך, הספקתי עוד להנות מחלק מהמצגות שלך בזמנו ומעולם לא נתקלתי בכזו השקעה בתוכן בהסברים בדוגמאות ובכלל באופן שבו הסברת דברים מסובכים בצורה כה טובה ונעימה וכייפית להבנה! טוב עשית שסגרת את המצגות שלך פרי היצירה שלך מפני הציבור, זה היה נחמד ששיתפת בעבר ומי שהספיק להנות מזה נהנה והרוויח אבל חומר כה מקצועי ומסודר שווה המון כסף וזה מגיע לך על ההשקעה שלך! אף מוסד אקדמאי אחר לא טרח להסביר באופן שבו את מסבירה במצגות שלך. אם לא הייתי עושה כבר קורסים בשפת סי וסי פלוס פלוס הייתי ברגע זה ממש נרשם לקורסים שלך... (הצלחתי קורסים אלו תודות לחומר המקצועי שלך), אבל כבר דיי מספיק עם שפת סי.. עכשיו קצת מנוחה. תודה רבה לך על הכל! ושיהיה המון בהצלחה בקורסים שלך את תעזרי להמון מתכנתים עתידיים ללא צל של ספק!
סטודנט
אני רוצה להודות לך על המדריכים שלך בזכות הקורסים שעשית אני סיימתי ללמוד ובזכותך היום אני כותב תוכניות - כולל הקמת אפליקציה מאפס. תודה!! 🙂
סטודנט, אוניברסיטת בר-אילן
אני רוצה להודות לך על שיטת הלימוד! אני לא חשבתי שאדע אי פעם לתכנת בשפת C... את אלופה והלוואי היו עוד מרצים כמוך:)
סטודנט, אוניברסיטת אריאל
את אלופה אמיתית! אני לומד ממך גם ב gool וגם מהמצגות הנהדרות. את עוזרת להמוני סטודנטים במקצוע הלא פשוט הזה ומנגישה אותו עבורם.
סטודנט, HIT
קרן היה פשוט מדהים ללמוד מהמצגות שלך!!, את מסבירה בצורה מדויקת, פשוטה וברורה!!. אנשים בקורס מונחה עצמים C++ פשוט לא היו יודעים מה לעשות אילולא המצגות שלך !!!(המרצים ממש לא משהו ואפשר היה לראות כיתה שלמה עם לפטופים פתוחים עם המצגת שלך פתוחה במקום המצגת של המרצה כך במשך כל הקורס) תודה לך!!
סטודנט, אוניברסיטת בן-גוריון
קרן היקרה. תודה רבה רבה רבה. הלוואי שההרצאות/תרגולים אצלנו היו איכותיים כמו שלך. הגעתי אל האתר שלך מחיפוש מידע בגוגל בנוגע לדריסת אופרטורים בcpp ונדהמתי מכמות ואיכות המידע. ברור וממוקד.
סטודנט, מכללת אשקלון
רק רציתי להודות לך על ההשקעה ועל איכות המצגות!
סטודנט, אוניברסיטת אריאל
שלום קרן! רציתי לומר תודה על הסרטונים שלך ב gool זה ההסברים הכי טובים לאנשים כמוני שבאים בלי רקע בתכנות.
סטודנט, המכללה למנהל
אני לומד מהקורס שלך בגול והוא פשוט מעולה! הסבר ברור ואיכותי עם דוגמאות מעולות ממליץ לכל החברים שכמובן קונים בהמלצתי! תודה
סטודנטית
היי קרן, אני לא מכירה אותך ואת לא אותי, אבל אני מרגישה שאני חייבת להודות לך, אני לומדת ככ הרבה מהמצגות המסודרות שלך, וככל שאני חוזרת עליהם אני מבינה יותר טוב... אין לי מילים להודות לך, את מדהימה, ושליחה טובה להרבה אנשים! שאלוקים יחזיר לך בכפל..! בהערכה רבה
סטודנט, סמי שמעון
אין לי מילים להודות פשוט מסודר ומדויק ביותר ממש הציל אותי ההסברים הברורים ב++c תודה תודה!
סטודנט, אורט בראודה
תודה רבה לך אני ממש מעריך את זה אני שלמתי 26 אלף על לימודום ותאמיני לי בלי המצגת שלך אני הייתי שווה ל NULL, עוד פעם תודה רבה לך אני וכל הסטודנטים בארץ מערכים את זה תודה רבה רבה
סטודנט, HIT
כל הכבוד לך על המצגות, מקורות הידע והמידע שיצרת ואיגדת, ואופן ההוראה / הצורה שבה הסברת וניסחת את החומר המקצועי בפירוט רב של כלל הנושאים הרלוונטיים... אני לומד מהמצגות שלך קודם כל ורק לאחר מכן עובר למצגות של המכללה. ממש ברגעים אלו נפל לי אסימון ענקי בקריאת המצגת המסבירה על הקצאה דינאמית - call by pointer. תמיד התקשתי להבין מה הולך שם, אבל ברגעים אלו ממש תודות לך אני סופסוף מבין בדיוק את כל הנושא הזה!
סטודנט
היי קרן, אני סטודנט למדעי המחשב אני רוצה להגיד לך שלמדתי בעזרת הסרטונים שלך את שפת c ובזכותך הצלחתי במבחן אחרי שהייתי חודש במילואים במהלך הסמסטר. צורת הלימוד שלך מעולה בעיניי, הכל היה מובן מאוד וברמה גבוהה מאוד!
סטודנט, מכללת שנקר
אני לומד המון בעזרת המצגות שלך מכיוון שהם פשוט איכותיות ומסבירות את כל הנדרש בצורה הכי נוחה להבנה ולמידה.
סטודנט, האוניברסיטה הפתוחה
היי אני סטודנט בפתוחה, ואני רוצה לומר לך שנעזרתי גם ב C וגם ב C++ וגם בג׳אווה בפרזנטציות שלך, והם פשוט מדהימות, ברורות, והכי קולחות שיש. הן ממש עזרו לי, בעיקר הדקויות הקטנות שהתעכבת עליהן שם. רק על זה מגיע לך תודה רבה.
סטודנט
את לא מבינה כמה סטודנטים כל מדברים ומזכירים את השם שלך, מילה מורה מרצה יצרו אותה בשבילך . אני יכול לדבר מעכשיו עד ללא סוף אבל אין מילה שתתאר מי את. עזרת לי המון במשך התואר, וזה רק בעזרתך , תקחי כל זה כמחמאה, פשוט זה התיאור שאני לפחות יכול לתאר אותך באופן חלקי . רק בריאות ומקווה שיגיע יום שכל מרצה יקשיב לך . תודה קרן
סטודנט, מכון טכנולוגי חולון
ברצוני לומר לך תודה רבה! המצגות שלך בנושא "תכנות מונחה עצמים ב-C++" לא רק תרמו לי ללמידה של הנושא ולמידה מעמיקה של תכנות בשפת C++ אלא עזרו לי לצלוח את הקורס שלנו בתכנות מונחה עצמים במכון בו אני לומד את התואר הראשון שלי. הן כתובות מעולה, בצורה ברורה לכל קורא, מתחיל או בעל ניסיון וידע, הן כתובות בצורה מדוייקת ומקצועית עם דוגמאות והסברים והן באמת מעבירות את החומר הנדרש ותורמות המון! אני חושב שאת עושה עבודה מדהימה וגם אחרי הקורס אני משתמש בחומרים שלך כרפרנס כשאני נתקל בבעיות כאלו ואחרות. המון המון תודה!!!
סטודנט, HIT
06/03/2019 מוסד: HIT רציתי לשתף אותך שסיימתי הסמסטר האחרון במקצוע שפת C בהנדסת חשמל בציון 100 הודות למצגות המדהימות שלך שהביאו אותי לרמה מאוד גבוהה לעומת הרמה הנדרשת ורציתי להגיד תודה!!! נתת לי זווית אחרת לגמרי ממה שלמדתי בתיכון.
סטודנט
היי קרן 🙂 היה לי קורס ג'אווה הסמסטר האחרון ומאוד נהנתי מהסרטונים שלך במסגרת אתר גול.. אחרי שיעור או שניים בכיתה הבנתי שאני הולך ללמוד את החומר לבד בגלל חוסר עניין בכיתה.. נעזרתי בכמה קורסים חינמיים ביויטיוב ובסוף בסוף.. הצורה שאת העברת את החומר הוא הכי מקיף, יסודי ומובן. כרגע אני כבר בקורס השני שלך.. בשפת סי.. ואני מבסוט.. אז הטרחתי את עצמי כדי להגיד לך תודה!!
סטודנט, hit
היי, רציתי להגיד לך שהסיכומים וההסברים שלך מדהימים ואני לומד רק בעזרתך C אז תודה רבה!!!
סטודנט, אוניברסיטת אריאל
רציתי לאמר בנימה אישית שאת גדולה מהחיים, בתור סטודנט למדעי המחשב נעזרתי בך לא מעט וחד משמעית הפכת לי את הלמידה לנכונה ויעילה יותר, אז תודה על כך.
סטודנט, מהט
המצגות מהימות, כל הכבוד לך, תודה ענקית!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
סטונדט, האוניברסיטה הפתוחה
רציתי לומר שהחומרים שיש באתר מצויינים! (יותר טוב גם מכל מה שמצאתי באנגלית) וכמות התרגילים עוזרת בצורה בלתי רגילה להבנה של החומר.
סטודנט, רופין
אני רואה סרטונים שלך בגול ואני חושב שאת מדהימה. מלמדת ברמה גבוהה ובשפה הכי פשוטה שאפשר. אז קודם כל רציתי לומר תודה, ורציתי לשאול האם את מעבירה קורסים באיזשהו מקום שאוכל ללמוד אצלך מחוץ לאקדמיה. תודה מראש
סטודנט, HIT
סיימתי לא מזמן תואר במדמ"ח בhit והייתי חייבת לומר לך תודה על האתר המושלם הזה שלך שממש ממש ממש עזר לי בזמן התואר!!! הייתה לנו סיסמא בחבר'ה כשלא ידענו משהו - "נבדוק באתר של המלכה" :) אז את באמת מלכה! ותודה שהביאני עד הלום חחח ;)
סטודנט, נתניה
אני סטודנט אמנם ממוסד שאת לא מלמדת בו אבל מרגיש כאילו אני התלמיד שלך. לצערי, כשאני בשיעורים אני חולם בהקיץ ולא מקשיב לאף מילה. עד היום עברתי 3 קורסי תכנות בתואר ואני יכול לספר לך שבמקרה הזה בזכות החלימה בהקיץ הכרתי את המצגות שלך, בעזרתך עברתי 3 קורסים c/c++/java בציונים מעל 90 ובעיקר למדתי והתנסיתי הרבה יותר ממה שהייתי משיג בכל מקום אחר. הלוואי והייתי יכול לתאר כמה המצגות שלך היו משמעותיות בשבילי.
סטודנט, האקדמי לב
תודה רבה רבה על המצגות!! עוזרות מאוד לחידוד ולהבנה של חומר שרצים עליו בכיתה ב300 קמ"ש אצלך הוא מפושט וברור לחלוטין! תענוג!
סטודנט, האוניברסיטה הפתוחה
תודה רבה על האתר המדהים שיש לך.
סטודנט, בראודה
תודה על המצגות, אני לא סטודנט שלך ולומד מהן יותר טוב מאשר הרצאות שאני מגיע אליהן ורק רציתי להגיד תודה ואם יש משהו שאפשר לבקש זה עוד, עוד מצגות בחומרים שונים כמו אנגולר תודה תודה תודה
עובד בתעשייה
אני כבר 3 שנים בתעשייה וכרגע מחפש עבודה, בין לבין אני חוזר על נושאים, מצאתי את המצגות שלך ורציתי להודות לך עליהם, הם ממש ממש טובות ומסבירות בצורה יפה ומתקדמת.. :) תודה רבה רבה.. :)
סטודנט, האקדמית ת״א יפו
רק רציתי לומר שהמרצה שלנו מאוד לא ברורה והמצגות שלך פשוט הצילו לי ולחברים שלי את הסמסטר! אז המון המון תודה!
סטודנט, האקדמית ת״א יפו
אני למדתי אצל מבוא למדעי המחשב בניהול מערכות מידע באקדמית, רציתי להודות לך על הסמסטר, מאוד נהנתי מכל הרצאה, שזה לא דבר רגיל אצלי להנות מהרצאות :) בזכותך גייסתי ביטחון ולמדתי עוד כמה שפות (Java, html, JavaScript, CSS) ואני מאוד נהנה ממה שאני עושה. תודה לך שפתחת עולם חדש בשבילי :)
סטודנט, אוניברסיטת אריאל
קודם כל רציתי להודות לך על הקורס של מבוא למדעי המחשב שיש בגול, ניסיתי ללמוד דרך הרבה אתרים וקורסים ורק שלך באמת עזר :)
חייל בצה״ל
אני רוצה להודות לך על מצגותייך הנפלאות ! כיף לי מאוד לקרוא אותן ולמדתי מהן המון.
סטודנט, בר אילן
אני סיימתי בעבר תואר במתמטיקה ופיזיקה שלא התמקד במחשבים וחיפשתי חומרים מסודרים שניתן ללמוד מהם. אני חושב שהרמה והבהירות של המצגות שלך הם משהו יוצא מגדר הרגיל מעבר למצגות של המחלקה למדעי המחשב למשל. אני מאוד מודה לך נהנתי מאוד לקרוא על c++ וללמוד המון דברים. אז המון תודה רבה
סטודנט
מצגות מעולות, קוהרנטיות מאוד וברורות מאוד. מדהים פשוט איך כל תהליך הלימוד ברמה אפסית ועד לשירותים בREST מונגשים פה בצורה מדהימה.
סטודנט, אורט ביאליק
אני באופן קבוע צופה בקורסים שלך דרך אתר גול ...חייב לציין שמאוד עזרת לי בזמן לימודיי!
בוגר האקדמית
אני בוגר טרי למדעי המחשב מהאקדמית ת"א יפו. אני כרגע בתקופה של הרבה ראיונות עבודה ומכר המליץ לי לעבור על המצגות שלך כדי שאגיע חד לראיונות, אני מוצא אותן מצויינות ומאוד מתרשם! הן עוזרות לי מאוד וחבל לי שבתור סטודנט לא ידעתי עליהן... אז רק רציתי לומר לך תודה רבה באופן אישי על השירות הנדיב :)
סטודנט, אוניברסיטת בן גוריון
רק רציתי להגיד תודה על האתר הנפלא והתוכן שכל כך מלמד ומרחיב. לא מצאתי עוד אחד כזה. תודה רבה לך!!
סטודנט, אורט בראודה
רציתי לומר שהשקפים שלך ממש עזרו. הייתי צריך לחזור על כל מיני דברים לקראת ראיון עבודה וההרצאות שלך פשוט נהדרות!!
GalilSoftware @ Sizmek
תודה רבה וענקית על שיתוף החומר! ממש לא מובן מאליו שחומר כזה איכותי ומושקע יהיה פתוח ומשותף לכולם ללא עלות. פשוט מדהים!
סטודנט, מכללה, הנדסאים
ראשית אציין שמתחילת לימודי בהנדסת תכונה אני לומד במקביל את ההרצות הנפלאות והמופלאות שלך דרך האתר gool, אני בהחלט יכול לומר בגאווה; א. שאני מעריץ מושבע ב. שאת כל ממה שאני יודע טוב בשפת C אני יודע בזכותך.
סטודנט
תודה על כל חומרי הלימוד המצויינים שלך. למדתי מהם הרבה. תודה רבה.
סטודנט, בן גוריון
רק רציתי לומר תודה על המצגות שהעלת לאתר שלך ,זה ממש לא טרוויאלי שאת מעלה מצגות כל כך מפורטות ובחינם ,הן מצוינות ועוזורת להבין את החומר בקלות רבה יותר. (c++)
ביטוח לאומי :)
קרן המדהימה תודה רבה לך שאת משתפת את החומר הזה בחינם לכולם , פשוט מדהימה . נ.ב למדתי באפקה וכבר עז כולם השתמשו בהרצאות והתירגולים שלך . פרט לזה את הכיתה שלנו ממש הצלת שהיית מרצה מחליפה לחודש האחרון בסמסטר . לפני ההחלפה הזאת לא ידענו כלום . תודה רבה רבה לך על הכל רק טוב שיהיה
סטודנט, מכללת אשקלון
אני חייב להגיד לך שאני מעריץ של המצגות שלך.באמת שהן מובנות בצורה ברורה ועיניינית.
סטודנט
תודה רבה , החומר מאוד מאוד עוזר , מובן , פשוט וברור.
סטודנט, אוניברסיטת אריאל
רציתי להגיד לך שהשתמשתי במצגות שלך לקראת המבחן שלנו בC (שהיה מאוד קשה ולקוח מתוך מבחנים של האונ' העברית) קיבלתי בו 100 עם הבנה די עמוקה בעיקר בעיקר בזכות המצגות שלך. תודה רבה!
סטודנט, HIT
אני לומד מדעי המחשב ב HIT שנה ראשונה. ראיתי את הסרטונים שלך בקורס "מבוא למדעי המחשב" והם פשוט מעולים, את מסבירה מעולה ועוזרת לדעת מה קורה מאחורי הקלעים של המחשב :-)
סטודנט, אקדמית תל אביב יפו
תודה על המצגות הנהדרות! רק בזכותך הבנתי את החומר במבוא למדעי המחשב ועברתי את הקורס בציון מעולה, את עוברת על הכל בצורה יסודית ויודעת לענות על שאלות שעולות במוחו של סטודנט שאין לו רקע בתכנות בלי שהוא ישאל בכלל! :) אז המון תודה
סטודנט
תודה רבה על המצגות שמשמשות וישמשו אותי בעתיד רמה מאוד גבוהה וסביבת לימודים ידידותית
סטודנט, אונ' בן גוריון
רציתי להגיד לך תודה רבה ענקית על ההשקעה שלך במצגות ושיטת לימוד נהדרת. בזכותך התמודדות עם הנושאים הלא פשוטים לאדם שלא לימד תכנות בתיכון הרבה יותר פשוטה!
סטודנט, אוניברסיטת בר אילן
ברצוני לציין שכל המצגות שלך ממש מפורטות ועוזרות לי ללמוד את החומר בתור סטודנט למדעי המחשב. תודה רבה!
סטודנט, האקדמית תל אביב יפו
תודה תודה תודה. אני סטודנטית באקדמית והמרצה שלי לא מלמדת עם מצגות, ובכללי יש לי המון סימני שאלה מעל הראש והמצגות שלך מאוד user friendly.
בוגר
המצגות שלך פשוט מעולות אין מילה אחרת! אני למדתי מהן במהלך כל התואר כיום אני בוגר וחוזר איתן לפעמים לראיונות עבודה! כל הכבוד ותודה לך!
סטודנט, sami shimon ashdod
רציתי להגיד לך תודה על המצגות הנהדרות שלך שמאוד עוזרות ומובנות מאוד ביותר, אז תודה רבה ותמשיכי בדרכך של נתינה.
סטודנט, אריאל
רציתי להגיד שאפו על המצגות. מאוד ברורות ומובנות!
סטודנט, אוניברסיטת אריאל
תודה רבה על המצגות!!! למדתי מהן המון והן עזרו לי מאוד.
מכון לב -כרגע בהפסקה בלימודים
אני מאוד נהנה מהמצגות שלך תודה רבה רבה....!!!!!
סטודנט, המכללה האקדמית צפת
המצגות שלך ממש עוזרות להבין את החומר ! המרצה שלנו ל JAVA שלך לנו את הלינק לאתר שלך כמתכון בטוח להבנת החומר.... והוא צדק!!תודה רבה על ההשקעה בהערכה רבה
סטודנט, טכניון-הנדסאים
רציתי להגיד שהמצגות שלך מאוד טובות ומאוד עוזרות לי להבין את החומר בשפת C, ובטוח שלעוד הרבה אחרים, כמו כמעט כל הכיתה שלי למשל!
סטודנט, טכניון-הנדסאים
רציתי להגיד שהמצגות שלך מאוד טובות ומאוד עוזרות לי להבין את החומר בשפת C, ובטוח שלעוד הרבה אחרים, כמו כמעט כל הכיתה שלי למשל!
סטודנט, hit
תחילה ברצוני להודות לך על זה שאת מעלה את המצגות בחינם זה לא מובן מאליו במיוחד בימים אלו, אני סטודנט שנה ב למדעי המחשב ב hit, תוך כדי אני משרת בקבע בצבא ולא יוצא לי בכלל להגיע לשיעורים ככה שהסרטונים שלך בגול עזרו לי מאוד לקבל 100 למרות שהגעתי אולי ל 2-3 הרצאות!
סטודנט, אפקה
רציתי להודות לך על קורס חוויתי... ממש כיף ללמוד איתך, לצד זה שאת מעבירה את החומר ביסודיות. שמח שדחיתי לקיץ ושהיתה לי הזכות, (חבל שאת לא מלמדת את תעשיה וניהול גם מונחה עצמים, למרות שנראה לי ששבעת מסטודנטים כמותנו;)\בהנחה שבתוכנה לא מפרגנים בעוגות במהלך הסמסטר). שיהיה חג שמח ובשורות טובות..!
סטודנט, סמי שמעון קמפוס באר שבע
נתחיל בזה שאני פשוט חייב לך את כל הידע שלי בתכנות! את פשוט מסבירה ממש ממש טוב, ממש מורגן פרימן היהודיה חח אני לומד כרגע את הקורס c++ תחנות מונחה עצמים ואני מוצא את המצגות שלך לענייניות ומצויינות!
סטודנט, אוניברסיטה הפתוחה
השתמשתי במצגות שלך בתכנות מערכות בשפת c. המצגות מדהימות ומאוד עזרו לי להבין את חומר וגם לעוד המון סטודנטים שלומדים איתי. תודה רבה על השיתוף המצגות.
סטודנט, מרכז האקדמי לב
תודה רבה לך
סטודנט, אוניברסיטת אריאל
תודה רבה על כל המידע! ממש עוזר לי להבין.
סטודנט, שנקר
תודה רבה רבה על המצגות המסודרות והכל כך מובנות, דרכם הבנתי טוב מאד כי את מבהירה את החומר בצורה היעילה ביותר.
סטודנט, אוניברסיטת תל אביב
מצאתי את עצמי קורא מצגות שלך להעשרה :) תודה רבה על תפישת עולמך ועל ההשקעה בתכנים
סטודנט, HIT
הגעתי לאתר הזה במקרה ונתקלתי במצגת ממש נוחה שקשורה למבני נתונים. אני סטודנטית למדעי המחשב, ורכשתי את C בסמסטר א' מ- GOOL .. ממש אהבתי את דרך הלימוד שלך. הכל ברור, בלי מקום לשאלות ונח!
סטודנט, מכללת סמי שמעון להנדסה
תודה רבה לך על המצגות הטובות , תמיד אני לומדת מהמצגות שלך וזה עוזר לי המון המון הכל ברור ומוסבר בשיטה מובנת , בכל הקורסים הקודמים נעזרתי בהם!
סטודנט
אני מסיים תואר במדעי המחשב וחייב לומר לך שקראתי את כל הצגות על C . והם ממש מצויינות את מסבירה את כל הדקויות והנקודות שמרצים פחות מדגישים . באופן מעולה. תודה רבה לך
סטודנט, המכללה האקדמית ת"א-יפו
אני סטודנטית שנה ב' במדעי המחשב. ברצוני לציין שבשנה א' נעזרתי בקורס שלך בגול ועזרת לי מאוד!!! את מסבירה מעולה וחסכת לי המון זמן ב-stack overflow.
מפתחת JAVA במשרד המשפטים
אני מפתחת JAVA בשנה האחרונה, ורציתי לאמר לך שהמצגות שלך פשוט מדהימות! מדהים אותי איך את מסבירה דברים די מורכבים בצורה כל פשוטה וברורה! תמשיכי כך, המון תודה על פרסום המצגת :)
סטודנט, ג'ון ברייס
מישהו פרסם את האתר שלך באחת הקבוצות בפייסבוק. האתר שלך מעולה :)
סטודנט, אוניברסיטת בר אילן
רציתי להודות לך על האתר , ועל ההשקעה האדירה ,אני עושה בו שימוש רב -אמנם אני לא לומד מדמ"ח ,אבל כן לומד תכנות ,גם לפנאי וגם לפרקטיקה וליישומים המדעיים הרלוונטיים לתואר שלי ....התרשמתי לטובה ממש מהמצגות ב c
סטונדט, HIT
פשוט רציתי לומר תודה. ושאת מדהימה. ושהמרצה שלנו על הפנים ורק בזכותך אבל רק בזכותך כל הכיתה תצליח. היה חשוב לי שתדעי את זה
סטודנט
רק רציתי להגיד תודה, לפני זמן מה כשעוד לא ידעתי כלום, התחלתי להעזר במצגות שלך, בזכותך הדברים הרב
סטודנט, המכללה למנהל
רציתי לומר לך תודה על ההשקעה במצגות ופרסומן לקהל הרחב בחינם - כלל לא מובן מאליו.
סטודנט, ספיר
רציתי להגיד לך יישר כוח על המצגות, הן מועברות אצלנו בספיר.
סטודנט, המרכז האקדמי לב
רציתי להודות לך על המצגות המדהימות האלה שמסבירות מ-0 לרמות הכי גבוהות שיש... אני בטוח שבזכותך סטודנטים מכל הארץ מרגישים הקלה בהבנת התכנים... המון תודה!
ליצירת קשר, מלא/י פרטים: